Hakkımızda

PROMOTA her biri kendi alanında 20 yıl üzerinde mühendislik tasarımları, müşavirlik ve inşaat yönetimi alanlarında gösterdiği performans ve geliştirdiği projeler ile uzmanlaşmış, Türkiye’de ve hemen hemen her coğrafyada yer alan inşaat projelerinin hayata geçirilmesine büyük katkıda bulunmuş, uzman mühendislerin kurmuş olduğu bir mühendislik ve müşavirlik firmasıdır.

Kurucular, gelişen ve sürekli büyüyen Türk inşaat sektörünün; sadece yapım, inşaat tekniği, inşaat hızı ve maliyet rekabeti ile sürdürülebilir olamayacağını görmüş, mühendislik ve müşavirlik hizmetlerinin de bu gelişim ve büyümeyi yakalaması ve hatta daha da geliştirilmesi hedefi ile PROMOTA’yı kurmuşlarıdır.

Bu nedenle PROMOTA alışılmışın dışında, taklitçi olmayan ve beklentilerin üstünde mühendislik ve müşavirlik hizmetlerini sunmayı amaç edinmiş, yeni bir Mühendislik ve Müşavirlik firmasıdır.

Meslek hayatımız boyunca işverenlerimiz ve projelerimiz için güvenilir, rekabetçi mühendislik çözümleri üretmeyi hedefledik. Bu çözümleri geliştirirken her zaman insanı ve insanın çevresini çözümün merkezinde tuttuk. Bu anlayış mühendislik altyapımızı geliştirirken, yeni çözüm ortakları ile bizi bir sonraki projeye ve mücadeleye taşıdı.

Mehmet Kavalcı Özgür Uğurlu Barış Hasançebi

Büyük, küçük her projemizde en iyiyi , en gelişmişi ve en yenisini ararken asıl arayışımızın “mühendislikte mükemmeli” bulmak olduğunu ve mükemmeliyetin ise “sade ve basit”çözümler içinde kaldığını gördük. Asıl mücadele ise; sadelik ve basitliği yakalamak için gerekli büyük mühendislik bilgisi ve tecrübesini oluşturabilmek, çözerken kopyacı değil, analizci ve geliştirici olmak gerektiğiydi. Bu mücadelenin bizlere kazandırdığı bilgi ve tecrübe; projelerimizde katma değer yaratan çözümler, işverenlerimiz ve son kullanıcılar için beklentilerinin üstünde hizmet olarak geri döndü.

PROMOTA, bugün aynı anlayış ve heyecanla sizlerin karşısında. Görevimiz, bu anlayış ile edindiğimiz uzun birikim ve tecrübemizi sizinle yeni projelerde paylaşırken, insanı, çevreyi ve yaşamı çözümün merkezinde tutan mühendisliğimizi, bu anlayışı hedef edinmiş yeni çalışanlarımız ile sürekli geliştirmektir.

Amacımız, sürekli büyüyen Türk İnşaat ve Müteahhitlik sektörünün bu büyümeyi, sürdürülebilir kılmasına hizmet edecek mühendislik ve müşavirlik hizmetlerini vermek ve işverenlerimiz için alabileceği en iyi mühendislik ve müşavirlik hizmeti için “tek durak” olmaktır.

Çevrimiçi Ziyaretçiler

18 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi